Kontakt oss

Det skal være en god opplevelse å kjøpe tjenester av oss i ASW Bygg, og vi legger vår ære i å holde tidsskjema, samt å levere konkurransedyktige og gode priser på vårt arbeid!

Vi har hovedkontorene våre i en perle av en eldre bygning midt i sentrum; Kaigaten 12, 2.etasje. Her er du hjertelig velkommen innom for en kopp kaffe og en spennende bygg-prat om nettopp ditt prosjekt! Vi setter stor pris på å få anledning til å snakke med deg som kunde, og tar oss mer enn gjerne tid til å gå igjennom litt av våre tidligere prosjekter så du får et inntrykk av hva vi kan gjøre med de tidvis håpløse og kaotiske utgangspunkt! Gi oss en anledinng til å imponere - det er alt vi ber om!

Vi ser frem til din forespørsel!

ASW Bygg AS
Org. 916 747 772 MVA
55 54 11 25
mail@aswb.no

Postadresse
Øvre Kalfarlien 42
5022 Bergen

Besøksadresse
Kaigaten 12 (2.etg)
Bergen

Kenneth A. S. Wara

+47 932 84 061

Sindre R. S. Risholm
Daglig Leder

+47 932 46 729
sindre@aswb.no

Test Test TestTest Test TestTest Test TestTest Test TestTest Test TestTest Test TestTest Test TestTest Test TestTest Test TestTest Test TestTest Test TestTest Test Test

John Oliver Selvik
Gruppeleder, Prosjektleder

+47 989 04 792
john.oliver@aswb.no

Tommy «Pusen» Selvik
Prosjektleder

+47 977 02 552
tommy@aswb.no

Christoffer Danielsen
Prosjektleder / Oppl.ansv.

+47 932 60 766
christoffer@aswb.no

Joachim Monsen
Prosjektleder / Fagansv.

+47 413 03 494
joachim@aswb.no

Piotr W. Matras
Prosjektleder

+47 989 05 874
piotr@aswb.no

Adam T. Sloniewski
Driftsformann

+47 477 55 333
adam@aswb.no

Andre Haugland
Salg Håndverk

+47 940 59 889
andre@aswb.no

Steffen Dagsland
Salg Håndverk

+47 921 18 039
steffen@aswb.no

Ja takk!
Jeg ønsker gratis befaring.